درباره ما

مجله پُل در کمپانی " پل ارتباط " به شماره ثبت ۵ - ۱۴۹۹۵۴ در کشور ترکیه با هدف ایجاد ارتباط موثر و دوسویه بین فارسی زبانان مقیم و غیرمقیم که برای زندگی، کار و تفریح در ترکیه حضور دارند خلق شده است.

طی تحقیقات به عمل آمده خلاء وجود یک رسانه فارسی‌ زبان به صورت حرفه‌ای طی سال‌های اخیر در کشور ترکیه که به عنوان یکی از کشورهای اصلی مورد توجه فارسی زبانان به خصوص ایرانی‌ها قرار گرفته است احساس می‌شده است.

  از دیگر اهدافی که باعث شکل‌گیری پل شد این است که بتوانیم با شناخت دقیق نیازهای فارسی زبانان از جمله معرفی مکان‌های توریستی، معرفی کسب و کارهای مورد نیاز و هر آنچه باعث تسهیل در زندگی روزمره خواهد شد را به ساده‌ترین زبان ممکن پیاده‌سازی کنیم .

 

 رسالت پل حفظ ارتباط فی‌مابین با تهیه محتوای مثبت و تولید رسانه ای راهگشا برای شما خواهد بود.

از  مهمترین نکات مثبت پل توزیع مجله در سراسر فروشگاه‌های D&R ، MIGROS ، CARREFOUR ، MACRO CENTER و همچنین توزیع مویرگی در نقاط پرتردد مانند شهرک‌ها ، هتل‌ها ، فروشگاه‌ها و دیگر اماکن ویژه فارسی زبانان می‌باشد.

 شایان ذکر است که واحد تولید محتوای سمعی و بصری پُل در فضای مجازی همچون اینستاگرام، کانال تلگرام، فیسبوک و لینکدین تمامی مطالب و مصاحبه‌های اختصاصی را بارگذاری کرده و شما می‌توانید با مراجعه به آدرس‌های زیر علاوه بر خواندن مطالب در مجله، آن‌ها را ببینید و بشنوید و لذت ببرید.

شعار ما این است که: با پُـل، در ارتباطیم

آرزومند آرزوهایتان هستیم

0212-8014480     |     0212-7313131
 
 
Pol Magazine      |      Istanbul