برند آرایشی سلینا گومز
برند آرایشی سلینا گومز

دقیقاً وقتی تصور می‌کنید که به قدر کافی برندهای آرایشی سلبریتی‌ها را می‌شناسید، یکی دیگر از آن‌ها تصمیم می‌گیرد که وارد این کار شود. سلینا گومز، دختر دوست داشتنی دیزنی و پرفالورترین سلبریتی اینستاگرامی در سال‌های قبل، تصمیم گرفته تا وارد دنیای پر سود آرایشی و بهداشتی شود. سلینا هنوز به صورت رسمی این تصمیم را اعلام نکرده،‌ اما اخباری از ثبت برند او در همه جا پخش شده است. او ۱۰ روز قبل از تولد ۲۷ سالگی‌اش به یک دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری در ایالات متحده سرزده است. به نظر می‌آید که کاغذبازی‌های مرسوم و تشریفات اداری این کار در حال انجام شدن است. طرفداران توییتری سلینا هم مدام با اشتیاق درباره‌ این خبر صحبت می‌کنند. ما نمی‌دانیم در آینده چه پیش می‌آید؛ اما فعلاً او حق قانونی استفاده از نامش برای راه‌اندازی لاین آرایشی و بهداشتی را محفوظ کرده است. کندال جنر و هایلی بیبر (همسر جاستین بیبر) نیز چند ماه قبل برای ثبت نام تجاری آرایشی خود اقدام کردند، اما فعلاً خبری از آن‌ها نیست.

حدس‌هایی درباره‌ برند آرایشی سلینا
محصولات برند سلینا گومز احتمالاً شامل عطر، لوازم آرایشی، مراقبت از بدن، مراقبت از پوست، مراقبت از مو، ناخن، روغن و اسانس‌های مختلف می‌شوند. طرفداران سلینا (اصطلاحاً به آن‌ها سلیناتورز می‌گویند) امیدوارند که همزمان با افتتاح و عرضه‌ این برند آرایشی، ‌آلبوم جدید او نیز منتشر شود. به هر حال سلینا از دنیای زیبایی دور نبوده و همیشه توانسته به خوبی چهره‌ تازه‌ای از خودش را به نمایش بگذارد و به اصطلاح دستی بر آتش داشته است. در سال ۲۰۱۱ او برند عطر خودش را با اسانسی رمانتیک به بازار عرضه کرد. هنوز هم می‌توانید در آمازون این عطر را تهیه کنید. نکته‌ای که برند زیبایی او را هیجان‌انگیز می‌کند، میل او به تنوع در آرایش‌های طبیعی، ساده و زیباست. وقتی به برند آرایشی او فکر می‌کنیم، آرایش نود، لب‌های سرخ و چشم‌های دودی با خط چشم کشیده و گربه‌ای به ذهنمان می‌رسند. او همیشه به سبک کلاسیک پایبند بوده و رژهای قرمز را از سبک آرایشی خودش دور نمی‌کند. البته سلینا در آرایش روزمره زیاده‌روی نمی‌کند و معمولاً رژهای نود می‌زند. منتقدان می‌گویند در چند ماه اخیر به خصوص در مراسم جشنواره‌ کن ۲۰۱۹ سبک آرایش سلینا تغییر کرده و بسیار بهتر شده است.

آیا گومز می‌تواند مثل بقیه موفق باشد؟
گومز می‌خواهد رد پای کسانی که قبل از او در این مسیر پرماجرا و سرگرم‌کننده پا گذاشته‌اند را پی بگیرد؛ کسانی مانند ریحانا که با برند فنتی بیوتی، دنیای لوازم آرایشی را واقعاً تحت تاثیر قرار دادند. کرم‌پودرهایی که برند ریحانا به بازار معرفی کرد برای زنان تمام دنیا با هر جنس و رنگ پوستی کامل و کافی به نظر می‌رسند و کیفیت باور نکردنی دارند. آریانا گرانده و جنیفر لوپز هم از این بازار عقب نمانده‌اند. لیدی گاگا نیز همین امسال برند Haus Laboratories را راه انداخت و به جمع سلبریتی‌هایی که برند آرایشی دارند پیوست. با این تفاوت که او محصولاتش را فقط از طریق آمازون می‌فروشد و فعلاً فروش حضوری ندارد. خواهران کارداشیان (کیم کارداشیان و خواهر ناتنی‌اش کایلی جنر) هم مدت‌هاست که در این صنعت حضور دارند. اگر آن‌ها توانستند این کار را انجام دهند، پس سلینا هم می‌تواند آن را به خوبی انجام دهد.

 

T: 15.10.2019
0212-8014480     |     0212-7313131
 
 
Pol Magazine      |      Istanbul